Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта Вие се съгласяванте с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
Зелената линейка
11:40
Антарктически профили
/п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум
/п/
13:40
Бате Димо
Бате Димо
документален филм за оператора Димо Коларов /1997 г./
14:10
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
България от край до край
България от край до край 5
/5 филм/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Левски в моя град
Левски в моя град /4 епизод/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
22:10
Принцесата на джаза
концерт на Весела Нейнски
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
Светът е 7
00:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:15
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/п/
01:45
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
03:25
Бразди
Бразди
/п/
03:55
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
05:05
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/п/
07:00
Добро утро с БНТ 2
Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
08:00
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен…с Ути Бъчваров
Животът е вкусен
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
Поколението Милев
Поколението Милев
документален филм
11:30
Българското пътуване в Европа: Скорости
документална поредица /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
С вкус на горена захар
Златен фонд на БНТ: "С вкус на горена захар" /актьорът Марин Янев на 75 г./
тв постановка /1984 г./, режисьор Роксена Кирчева, в ролите: Калина Попова и Марин Янев
14:15
Умно село
Умно село
Полет с Лора /актьорът Марин Янев/
15:05
Под вълните на Черно море
15:15
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
15:45
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/
16:15
Бразди
Бразди
16:45
Левски в моя град
Левски в моя град /5, последен епизод/
17:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
18:00
Баскетбол /мъже/: Балкан /Ботевград/- Левски – Лукойл
четвъртфинална среща реванш за Купата на България – пряко предаване от „Арена Ботевград“
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Прокурорът, защитникът, бащата и неговият син
Прокурорът, защитникът, бащата и неговият син
игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Роман Боранже, Самуел Фрьолер, Изудин Байрович, Ованес Торосян, Нермина Лукач, Красимир Доков и др. (12)
22:25
С песните на Стефан Диомов
концерт с участието на "Тоника СВ", Ваня Костова, Тони Димитрова, група "5-те сезона" и др.
00:05
Европейски маршрути
Европейски маршрути
00:20
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
01:20
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
02:20
Плюс това
Плюс това
03:20
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
03:50
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/п/
04:20
Доктор Ох, боли
научнопопулярен филм /п/
04:30
Светът е 7
Светът е 7
/п/
05:00
За бакъра и времето
документален филм
05:30
Ало, ало, слънчице
музикален филм
06:00
Златната рибка
тв новела на Евровизия /п/
06:15
Бърколино
Бърколино
06:30
Легенда за белия глиган
Легенда за белия глиган
тв филм
07:30
Поколението Милев
Поколението Милев
документален филм /п/
08:00
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:30
Бразди
Бразди
/п/
10:00
Картини от Стария град
Картини от Стария град
филм-концерт с участието на фолклорен ансамбъл „Тракия“ /БНТ 2 Пловдив/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
#Европа
#Европа
13:00
Извън играта
Извън играта
13:35
Библиотеката
Библиотеката
14:35
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
15:25
Под вълните на Черно море
15:35
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
16:35
Животът е вкусен…с Ути Бъчваров
Животът е вкусен
17:35
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Петко Каравелов /п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Филип
Филип
игрален филм /2004 г./, режисьор Любо Христов, в ролите: Ивайло Герасков, Милена Видер, Мариян Бачев, Роберт Янакиев, Елена Бойчева, Стефан Рядков, Досьо Досев и др.
22:10
С усмивка за Ела
концерт на Хилда Казасян от програмата на "Пловдив джаз фест" по повод 100 години от рождението на Ела Фицджералд /БНТ 2 Пловдив/
23:15
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
23:30
По света и у нас
По света и у нас
23:45
Избрано от „Ретро спорт“
Биатлон: Световна купа, сезон 2002 – 2003
01:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
02:00
Картини от Стария град
Картини от Стария град
филм-концерт с участието на фолклорен ансамбъл „Тракия“ /БНТ 2 Пловдив/п/
03:00
Олово срещу словото
Олово срещу словото
документален филм
03:55
Добро утро с БНТ 2
Избрано от „Добро утро с БНТ 2”
/п/
04:55
Извън играта
Извън играта
/п/
05:30
Хроника на Руско-турската Освободителна война
документална поредица /4 филм/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:40
Зелена светлина
Зелена светлина
11:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
13:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
/п/
14:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Знаете ли, че…
17:40
Левски в моя град
Левски в моя град
18:00
Възпоменателна церемония по повод 145 години от гибелта на Васил Левски
пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
18:40
Тайната вечеря на дякона Левски
Тайната вечеря на дякона Левски
телевизионен театър /2003 г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Даниел Цочев, Васил Михайлов, Стоян Алексиев, Валентин Ганев, Доротея Тончева, Николай Урумов, Владимир Пенев, Златина Тодева и др.
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Нощни птици
Нощни птици
22:00
Светът е 7
Светът е 7
22:30
Хроника на Руско-турската Освободителна война
документална поредица /5 филм/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Извън играта
Извън играта
/п/
00:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
00:35
Животът е вкусен…с Ути Бъчваров
Животът е вкусен
/п/
01:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Русе/
02:00
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:30
България от край до край 5
/5 филм/п/
04:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
06:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/п/
06:30
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:40
Под вълните на Черно море
/п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
13:30
Бразди
Бразди
/п/
14:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Извън играта
Извън играта
/п/
19:35
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Семейство Карате
тв филм на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
22:10
Концерт на Софийската филхармония с гост-диригент Вахан Мардиросян
В програмата: "Симфония"№6 от П.И.Чайковски
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
В памет на Павел Панов: "Ретро спорт"
00:35
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:20
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:50
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:20
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
04:10
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
05:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:40
Под вълните на Черно море
/п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Плюс това
Плюс това
/п/
13:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Съвременници 2: "Млечният път"
Съвременници 2: "Млечният път"
документален филм /БНТ 2 Пловдив/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Бягай, зло
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Бяла магия
Бяла магия
игрален филм /1982 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Пламена Гетова, Антон Горчев, Велко Кънев, Илка Зафирова, Георги Калоянчев, Иван Григоров, Петър Слабаков и др.
22:30
Бразди
Бразди
/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Васил Левски
00:40
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:10
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:55
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:25
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:55
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
04:05
Нощни птици
Нощни птици
/п/
05:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
06:50
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:40
Да живееш в група
научнопопулярен филм
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Васил Левски /п/
13:40
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/
14:10
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:55
Зелена светлина
Зелена светлина
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:15
В кадър
В кадър
Спри, имам време… /филм за последната песен на Левски/
19:45
Ще дам всичко от себе си
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Романтична история
Романтична история
игрален филм /1984 г./, режисьор Милен Николов, в ролите: Иван Иванов, Ирен Кривошиева, Ицках Финци, Домна Ганева, Владимир Колев, Стоян Стоев и др.
22:35
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/п/
23:05
Умно село /95 години от рождението на режисьора Юлия Огнянова/
За Юлия и нейната странна компания
23:55
В кадър
В кадър
Спри, имам време… /филм за последната песен на Левски/п/
00:25
Приятелите на Люси
концерт с участието на Стефка Оникян, Васил Петров, Ангел Заберски и Любомир Стойнов
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
02:00
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/п/
02:30
България днес
България днес
информационен блок /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
04:10
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:10
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:50
Живо наследство
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
Зелената линейка
11:40
Знаете ли, че...
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Референдум
/п/
13:40
Найден Геров - учен, творец, дипломат и гражданин /195 години от рождението му/
Фонд на БНТ: "Найден Геров - учен, творец, дипломат и гражданин" /195 години от рождението му/
документален филм /1996 г./
14:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
България от край до край 5
/6 филм/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Вадим на дансинга
тв филм на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
22:10
Гласовете на рока
Гласовете на рока
/БНТ 2 Варна/
22:45
Под вълните на Черно море
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
Светът е 7
00:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:15
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 София/п/
01:45
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
03:25
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
03:55
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
05:05
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/п/
07:00
Добро утро с БНТ 2
Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
08:00
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Животът е вкусен…с Ути Бъчваров
Животът е вкусен
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
Чекръкчийството - изчезващо знание
документален филм
11:30
В кадър
В кадър
Спри, имам време… /филм за последната песен на Левски/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
Инспекторът и нощта
БГ кинокласика: "Инспекторът и нощта"
игрален филм /1963 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Георги Калоянчев, Невена Коканова, Лео Конфорти, Стефан Гъдуларов, Константин Коцев и др.
14:30
В огледалото
В огледалото
документален филм
15:50
Под вълните на Черно море
16:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
16:30
България от край до край 5
/6 филм/п/
17:00
Плюс това
Плюс това
18:00
Бразди
Бразди
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Летете с Росинант
Летете с Росинант
игрален филм /2008 г./, режисьор Георги Стоев-Джеки, в ролите: Ицхак Финци, Кръстьо Лафазанов, Стефания Колева, Георги Мамалев, Татяна Лолова и др.
22:10
FSB на живо
филм концерт
23:40
По света и у нас
По света и у нас
00:00
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
01:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
02:00
Плюс това
Плюс това
/п/
03:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
03:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
Олово срещу словото
Олово срещу словото
документален филм /п/
04:55
Знаете ли, че…
/п/
05:00
Светът е 7
Светът е 7
/п/
05:30
Чекръкчийството - изчезващо знание
документален филм /п/
06:00
Откритие 2014: Рецитал на Детско студио "Да" и Орлин Павлов
06:25
Ще дам всичко от себе си
тв новела на Евровизия /п/
06:40
Бърколино
Бърколино
06:55
Почти вълшебно приключение /65 г. от рождението на Иван Балсамаджиев/
2-сериен детски тв филм /1986 г./, режисьор Илко Дундаков, в ролите Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев, Димитър Манчев, Божидар Лечев, Иван Обретенов и др. /първа и втора серия/
08:55
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/
09:25
Бразди
Бразди
/п/
09:55
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
#Европа
#Европа
13:00
Извън играта
Извън играта
13:35
Библиотеката
Библиотеката
14:35
Съвременници 2: "Млечният път"
Съвременници 2: "Млечният път"
документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
15:05
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
15:20
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
16:20
Животът е вкусен…с Ути Бъчваров
Животът е вкусен
17:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Васил Левски /п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Подгряване на вчерашния обед
Подгряване на вчерашния обед
игрален филм /2002 г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Светлана Янчева, Биляна Казакова, Руси Чанев, Досьо Досев, Галин Стоев, Снежина Петрова, Атанас Атанасов и др.
22:25
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
22:40
По света и у нас
По света и у нас
22:55
НОВО 10 + 2
Ново 10+2
музикална класация
23:55
Летящите хора на Жоел
Летящите хора на Жоел
документален филм /2009 г./
00:50
Избрано от „Ретро спорт“
Той е… Йордан Йовчев
01:50
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
02:50
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
03:55
Добро утро с БНТ 2
Избрано от „Добро утро с БНТ 2”
/п/
04:55
Извън играта
Извън играта
/п/
05:30
Хроника на Руско-турската Освободителна война
документална поредица /5 филм/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:40
Зелена светлина
Зелена светлина
11:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
13:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
/п/
14:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Архиепископ Серафим - Софийският чудотворец
Архиепископ Серафим - Софийският чудотворец
документален филм
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Нощни птици
Нощни птици
22:00
Светът е 7
Светът е 7
/п/
22:30
Хроника на Руско-турската Освободителна война
документална поредица /6, последен филм/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Извън играта
Извън играта
/п/
00:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
00:35
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:20
Местно време
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Русе/п/
01:50
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:20
България от край до край 5
/6 филм/п/
03:50
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
04:50
Новодомци в зоопарка
научнопопулярен филм
05:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:40
Под вълните на Черно море
/п/
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
НОВО 10 + 2
Ново 10+2
музикална класация /п/
13:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/п/
14:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Извън играта
Извън играта
/п/
19:35
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Супа от петел
тв филм на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
22:00
Клавирен концерт на проф. Пьотр Палечни
фестивал "Пиано екстраваганца"
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/п/
00:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:15
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:45
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
03:25
Съвременници 2: "Млечният път"
Съвременници 2: "Млечният път"
документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
03:55
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
04:10
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
05:10
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:40
Под вълните на Черно море
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Плюс това
Плюс това
/п/
13:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Съвременници 2: "Дълга репетиция"
Съвременници 2: "Дълга репетиция"
документален филм /БНТ 2 София/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Футболът не е за момичета
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Живей опасно
Живей опасно
игрален филм /1989 г./, режисьор Наталия Пискова, в ролите: Георги Гавазов, Стефан Данаилов, Катя Паскалева, Ваня Цветкова, Стоян Алексиев, Красимир Ранков и др.
22:30
Бразди
Бразди
/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
140 години Руско-турска война
00:40
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:10
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:55
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:25
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:55
Нощни птици
Нощни птици
/п/
04:55
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
05:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
11:40
Европейски маршрути
Европейски маршрути
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
140 години Руско-турска война /п/
13:40
Бразди
Бразди
/п/
14:10
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:15
В кадър
В кадър
Българинът, който докосна Луната
19:45
Малки истории
Малки истории
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Кмете, кмете
Кмете, кмете
игрален филм, /България, 1990 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите: Васил Банов, Елена Маркова, Иван Кръстев, Валентин Ганев, Параскева Джукелова и др.
22:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
България от край до край 5
/6 филм/п/
00:00
В кадър
В кадър
Българинът, който докосна Луната /п/
00:30
Съвременници 2: "Дълга репетиция"
Съвременници 2: "Дълга репетиция"
документален филм /БНТ 2 София/п/
01:00
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
02:00
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/п/
02:30
България днес
България днес
информационен блок /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
04:10
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:10
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
11:00
Зелената линейка
Зелената линейка
11:40
Знаете ли, че...
11:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Референдум
/п/
13:30
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева
14:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
15:45
Малки истории
Малки истории
/п/
16:00
България днес
България днес
информационен блок
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Тържествен концерт, посветен на 140-годишнината от Руско-турската освободителна война и възстановяването на Българската държавност
пряко излъчване от Народния театър "Иван Вазов"
20:15
По света и у нас
По света и у нас
20:55
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
22:00
Песните на Левски
музикален филм /2017 г./
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Светът е 7
Светът е 7
00:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:15
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/п/
01:45
България днес
България днес
информационен блок /п/
03:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня /п/
03:25
Бразди
Бразди
/п/
03:55
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
05:05
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Иран се придържа към ядреното споразумение, показва доклад на МААЕ

23:08

Иран се придържа към ядреното споразумение, показва доклад на МААЕ

Иран се придържа към ядреното споразумение, показва доклад на МААЕ
Президентът на ЕЦБ е получил близо 400 000 евро заплата през 2017 година

22:33

Президентът на ЕЦБ е получил близо 400 000 евро заплата през 2017 година

Президентът на ЕЦБ е получил близо 400 000 евро заплата през 2017 година
Гръцкият парламент одобри продажбата на пристанище Солун

22:00

Гръцкият парламент одобри продажбата на пристанище Солун

Гръцкият парламент одобри продажбата на пристанище Солун

Филми в програмата днес
Прекрасен живот

БНТ 2 | 23.02.2018 14:35

Прекрасен живот

Прекрасен живот
Как се прави?

БНТ 2 | 23.02.2018 16:40

Как се прави?

Как се прави?
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите

БНТ 2 | 23.02.2018 18:00

Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите

Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 85 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 88.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 124.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 120.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 91.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 81.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 119.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 117.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините Приеха критериите за прием на първокласници в София