Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Зелената линейка /най-доброто/
/п/
07:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
08:00
Ай да идем
Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
08:30
Български уроци – аз уча български
09:00
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура" документален филм /БНТ 2 Русе/п/
09:30
Непозната земя
Непозната земя /п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
Малки истории
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
Тихият беглец
100 години от рождението на режисьора Петър Василев - Милевин: "Тихият беглец" комедия /1972 г./ режисьор Петър Василев, в ролите: Константин Коцев, Жоржета Чакърова, Валентина Борисова, Живко Гарванов, Димитър Панов и др.
14:15
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
14:45
Ламята
Ламята игрален филм /п/
16:00
На опера с БНТ 2: "Любовен еликсир" от Доницети
/БНТ 2 Пловдив/
16:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:15
Състезателката
тв новела на Евровизия
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Легендата "Щурците"
Легендата "Щурците" документален филм
22:05
Кецове
Кецове игрален филм /2011 г./, режисьори: Иван Владимиров и Валери Йорданов, в ролите: Филип Аврамов, Иван Бърнев, Валери Йорданов, Васил Драганов и др.
23:55
20 години "Мери Бойс Бенд"
концерт /2016 г./
01:15
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
02:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите /п/
02:45
България от край до край 3
/4 епизод/п/
03:15
Непотребното Вълшебно
Непотребното вълшебно документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
04:15
Знаете ли, че...
04:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
05:00
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева /п/
05:30
Непозната земя
Непозната земя /п/
06:00
Европейски маршрути
Европейски маршрути /п/
06:15
65 години "Национално училище за танцово изкуство - София"
/първа част/
07:30
Опознай България
Опознай България /избрано/
08:00
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
08:30
Децата.com
Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
България от край до край 3
/4 епизод/п/
09:30
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа документална поредица /4 епизод/п/
10:05
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика /п/
11:05
Десницата на Свети Иван
Десницата на Свети Иван документален филм /БНТ 2 Благоевград/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
#Европа
#Европа
13:00
Два диоптъра далекогледство
100 години от рождението на режисьора Петър Василев - Милевин: "Два диоптъра далекогледство" игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Петър Василев, в ролите: Георги Парцалев, Сашка Братанова, Валентин Гаджоков, Димитър Панов и др.
14:25
5 минути София
14:30
Извън играта
Извън играта
15:00
Ретро Спорт
Ретро спорт Успехите на Румяна Нейкова
16:00
Бразди
Бразди /п/
16:30
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:15
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Концерт на Тумбаито и Калин Вельов
21:50
Авантаж
Авантаж игрален филм /1977 г./, режисьор Георги Дюлгеров, оператор Радослав Спасов, в ролите: Руси Чанев, Мария Статулова, Пламена Гетова, Пламен Дончев, Радосвета Василева, Вельо Горанов, Димитър Ганев, Диана Челебиева и др.
00:05
Афиш
Афиш културно-информационно предаване /п/
00:20
Извън играта
Извън играта /п/
00:50
Ретро Спорт
Ретро спорт Успехите на Румяна Нейкова /п/
01:50
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика /п/
02:50
Граница на мечтите
Границата на нашите мечти документален филм /п/
04:05
Край Охридското езеро
научнопопулярен филм /п/
04:30
Малки истории
Малки истории /п/
05:30
Опознай България
Опознай България /избрано/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Малки истории
Малки истории
/п/
13:30
Кормчията
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
14:45
Ритъмът на сърцето
документален филм
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Време за губене
Време за губене
/избрано/
17:00
Пътувай с БНТ 2
/избрано/
17:30
Местно време
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Русе/
18:00
Човешка комедия
Изходът е там, където е входът
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Цветана Джерманова. Женският лагер „Босна“ при комунизма
19:00
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
19:30
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
19:45
Монета във въздуха
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Черните лебеди
Черните лебеди
игрален филм /1984 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Диана Райнова, Зорница Младенова, Доротея тончева, Тодор Колев, Донка Шишманова, Марис Лиепа, Леда Тасева, Ясен Вълчанов, Любен Чаталов, Христо Гърбов, Петър Деспотов и др.
22:10
В кадър
В кадър
Западни Балкани: Косово
22:40
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа
документална поредица /5 епизод/
23:05
Ритъмът на сърцето
документален филм /п/
23:35
Извън играта
Извън играта
/п/
00:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
00:35
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Цветана Джерманова. Женският лагер „Босна“ при комунизма /п/
01:00
България от край до край 3
/4 епизод/п/
01:30
Местно време
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Русе/п/
02:00
Десницата на Свети Иван
Десницата на Свети Иван
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:00
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/п/
03:30
Време за губене
Време за губене
/избрано/п/
04:00
Пътувай с БНТ 2
/избрано/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Ципокрилите насекоми – осите
научнопопулярен филм
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Ретро Спорт
Ретро спорт
Успехите на Румяна Нейкова /п/
13:30
Монета във въздуха
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
14:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
Атлас
Синовете на слънцето
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Тодор Цанев. Съпротивата на горяните
19:00
На опера с БНТ 2: "Любовен еликсир" от Доницети
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Шоколадовата къщичка
Шоколадовата къщичка
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера
Мера според мера: 1901
тв сериен филм /1981 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Руси Чанев, Стефан Мавродиев, Димитър Буйнозов, Катя Иванова, Богдан Глишев, Людмил Тодоров, Иван Черкелов, Венцислав Кисьов и др. /първи епизод/
22:00
Енвер Измайлов трио
концерт от фестивала "Жълтите павета" 2016
23:00
Притъмнее ли, значи е на разсъмване
документален филм
23:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
00:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Тодор Цанев. Съпротивата на горяните /п/
01:00
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура"
документален филм /БНТ 2 Русе/п/
01:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:00
Малки истории
Малки истории
/п/
03:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Шоколадовата къщичка
Шоколадовата къщичка
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
14:45
Избери живота /100 години химически войски в България/
документален филм
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Време за губене
Време за губене
/избрано/
17:00
Пътувай с БНТ 2
/избрано/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
Знаци по пътя
Меглена Караламбова
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Стефан Сираков. Преследването на „бившите хора“ и техните семейства
19:00
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера
Мера според мера: 1901 - 1902
тв сериен филм /втора серия/
22:00
Любомир Дамянов в Полет
23:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
23:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Вождът Георги Димитров /п/
00:40
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Стефан Сираков. Преследването на „бившите хора“ и техните семейства /п/
01:05
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:35
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:05
Енвер Измайлов трио
концерт от фестивала "Жълтите павета" 2016 /п/
03:05
Съдби човешки
По пътя
03:35
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
04:05
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:35
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Вождът Георги Димитров /п/
13:40
Европейски маршрути
Европейски маршрути
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
14:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Ретро Спорт
Ретро спорт
Успехите на Румяна Нейкова /п/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/
18:00
Музикални следи
За риба с „Тоника“
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Пастор Христо Куличев. Режимът на БКП срещу християнската вяра
19:00
В кадър
В кадър
Западни Балкани: Косово /п/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Цезар
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Втори дубъл
Втори дубъл
тв новела /2011 г./, режисьор Надежда Косева, в ролите: Светла Цоцоркова, Стефан А. Щерев и др.
21:00
Втори сезон на формата „Обещанието“ предлага БНТ тази пролет
Обещанието 2
състезание с български евродепутати
21:55
Гала концерт на Русенската филхармония
диригент Йоханес Шлефли, солист Фабио ди Казола - кларинет /Швейцария/
23:05
Силуети
Събирачът на таланти – проф. Иван Шишманов
23:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
България от край до край 3
/4 епизод/п/
00:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Пастор Христо Куличев. Режимът на БКП срещу християнската вяра /п/
01:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
01:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/п/
02:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:00
Бразди
Бразди
/п/
03:30
Притъмнее ли, значи е на разсъмване
документален филм /п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Зелената линейка
Зелената линейка
/най-доброто/
11:30
Рецепта за здраве
Рецепта за здраве
/п/
11:45
Малки истории
Малки истории
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
13:30
Цезар
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Средновековните крепости на Източните Родопи: Крепостите на Ахридос
документален филм /БНТ 2 Пловдив/първа част/
14:40
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Зелената линейка
Зелената линейка
/най-доброто/п/
16:15
Рецепта за здраве
Рецепта за здраве
/п/
16:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
17:00
Извън играта
Извън играта
/п/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/
18:00
Заедно
В ритъма на фришко
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Цонка Букурова и Дора Бобева. Гражданският протест срещу обгазяването на Русе
19:00
България от край до край 3
/5 епизод/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Тревога
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера: Пролетта на 1903
игрален филм /трети епизод/
21:40
Часът на българската музика
Часът на българската музика
Рут Колева и Калин Вельов
22:40
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
23:10
Бразди
Бразди
/п/
23:40
В кадър
В кадър
Западни Балкани: Косово /п/
00:10
Непозната земя
Непозната земя
/п/
00:40
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Цонка Букурова и Дора Бобева. Гражданският протест срещу обгазяването на Русе /п/
01:05
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/п/
01:35
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:05
Средновековните крепости на Източните Родопи: Крепостите на Ахридос
документален филм /БНТ 2 Пловдив/първа част/п/
03:00
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
07:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
08:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
08:30
Български уроци – аз уча български
09:00
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
Баш майсторът – фермер
100 години от рождението на режисьора Петър Василев - Милевин: "Баш майстора – фермер"
комедия /1982 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Силвия Аврамова, Мариана Аламанчева, Иван Танев, Инна Симеонова и др.
14:15
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
14:45
Мера според мера
Мера според мера: 1901
тв сериен филм /първи епизод/п/
16:15
На опера с БНТ 2: "Ромео и Жулиета"
/БНТ 2 Пловдив/
16:45
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Регионална дискусия - Благоевград
/БНТ 2 Благоевград/
21:30
Бързо, акуратно, окончателно
Бързо. Акуратно.Окончателно.
игрален филм /1989 г./, режисьор Михаил Мелтев, оператор Венец Димитров, в ролите: Кирил Варийски, Катерина Евро, Пламен Сираков, Надя Тодорова, Никола Рударов и др.
22:50
Един свят в хармония
концерт на Диана Дафова
00:25
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
01:25
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
01:55
България от край до край 3
/5 епизод/п/
02:25
Менталност
документален филм
03:05
Оазис сред житата
научнопопулярен филм /първа част/
03:20
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:50
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
/п/
05:35
Цяр
документален филм
06:15
65 години "Национално училище за танцово изкуство - София"
/втора част/
07:30
Опознай България
Опознай България
/избрано/
08:00
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/избрано/
08:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
България от край до край 3
/5 епизод/п/
09:30
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа
документална поредица /5 епизод/п/
10:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/избрано/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
#Европа
#Европа
13:00
Баш майсторът на море
100 години от рождението на режисьора Петър Василев - Милевин: "Баш майстора на море"
комедия /1982 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Людмила Чешмеджиева, Светослав Пеев, Юрий Яковлев, Георги Попов и др.
14:05
Извън играта
Извън играта
/п/
14:35
Мера според мера
Мера според мера: 1901 - 1902
тв сериен филм /втора серия/п/
16:05
Бразди
Бразди
16:35
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:20
5 минути София
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Концерт на Петя Буюклиева
22:00
Царска пиеса
Царска пиеса
игрален филм /1982 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Тодор Колев, Коста Цонев, Доротея Тончева, Евстати Стратев, Лазар Ганев и др.
23:10
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
23:25
Ретро Спорт
Ретро спорт
Мария Гроздева – от Барселона до Пекин
00:30
Извън играта
Извън играта
/п/
01:00
Любомир Дамянов в Полет
/п/
02:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
02:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
03:30
Оазис сред житата
научнопопулярен филм /втора част/
03:45
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
/п/
05:30
Опознай България
Опознай България
/избрано/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
08:30
София в един снимачен век: Софийските улици
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Малки истории
Малки истории
/п/
13:30
Тревога
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
14:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Време за губене
Време за губене
/избрано/
17:00
Пътувай с БНТ 2
/избрано/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Русе/
18:00
Регионална дискусия - Благоевград
/БНТ 2 Благоевград/п/
19:00
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
19:30
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
19:45
Мами
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера
Мера според мера: Лятото на 1903
тв сериен филм /четвърта серия/
22:00
В кадър
В кадър
Човешкият глас /п/
22:30
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа
документална поредица /6 епизод/
22:55
5 минути София
23:00
Триптих за Димитър Димов
Триптих за Димитър Димов
документален филм /2006 г./
23:30
Извън играта
Извън играта
/п/
00:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
00:30
Регионална дискусия - Благоевград
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:30
България от край до край 3
/5 епизод/п/
02:00
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Русе/п/
02:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/п/
03:00
Време за губене
Време за губене
/избрано/п/
03:30
Пътувай с БНТ 2
/избрано/п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
08:30
София в един снимачен век: Софийските кафенета
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Отблизо с Мира
/п/
13:30
Мами
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
14:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
17:30
Местно време
Местно време: Без бариери
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
Атлас
Непознатата Коста Рика
18:30
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Зейнеп Зафер. Насилствената смяна на имената на мюсюлманите.
19:00
На опера с БНТ 2: "Ромео и Жулиета"
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Летящият кон
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера: 1906 - 1908
тв сериен филм /пета серия/
21:50
Едмар Кастанеда трио
Музикален фестивал "Жълтите павета"
22:45
Сингапур - градът на лъва
Сингапур - градът на лъва
документален филм
23:35
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/п/
00:05
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
00:35
Отворени досиета 2
Отворени досиета 2
Зейнеп Зафер. Насилствената смяна на имената на мюсюлманите. /п/
01:05
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
02:05
Местно време
Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/п/
02:35
Малки истории
Малки истории
/п/
03:35
Извън играта
Извън играта
/п/
04:05
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:35
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
08:30
София в един снимачен век: Софийските дворове
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Летящият кон
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
14:45
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/п/
16:30
Време за губене
Време за губене
/избрано/
17:00
Пътувай с БНТ 2
/избрано/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
Знаци по пътя
Мими Николова
18:30
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
документална поредица /първа част/
19:00
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/
19:50
Малки истории
Малки истории
/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера: 1908 - 1910
игрален филм /шеста епизод/
21:30
Устрем
концерт на Маргарита Хранова
23:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
23:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
140 години от рождението на Яворов /п/
00:30
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
документална поредица /първа част/п/
01:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:00
Едмар Кастанеда трио
Музикален фестивал "Жълтите павета" /п/
03:00
Съдби човешки
Служба
03:35
Пътувай с БНТ 2
/избрано/п/
04:05
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
08:30
София в един снимачен век: Нощна София
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/най-доброто/
11:40
Малки истории
Малки истории
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
13:30
Световна купа по конен спорт
пряко предаване от Божурище
15:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
15:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
140 години от рождението на Яворов /п/
16:30
Ретро Спорт
Ретро спорт
Мария Гроздева – от Барселона до Пекин /п/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/
18:00
Музикални следи
Дует "Шик"
18:30
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
документална поредица /втора част/
19:00
В кадър
В кадър
Човешкият глас /п/
19:30
Малки истории
Малки истории
/п/
19:45
Странната съседка
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Мера според мера: 1910 - 1915
игрален филм /седми, последен епизод/
21:40
Концерт на оркестър "Камерата Орфика"
Софийски музикални седмици
22:35
Народите между джунглата и океана
документален филм
23:30
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
00:00
България от край до край 3
/5 епизод/п/
00:30
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
документална поредица /втора част/п/
01:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 Варна/п/
02:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
140 години от рождението на Яворов /п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
сутрешен блок
08:30
София в един снимачен век: Софийските адреси
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
10:30
Зелената линейка
Зелената линейка
/най-доброто/
11:30
Рецепта за здраве
Рецепта за здраве
/п/
11:45
Малки истории
Малки истории
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
13:30
Странната съседка
тв новела на Евровизия /п/
13:45
Бени и Артур
документален филм
14:00
Световна купа по конен спорт
пряко предаване от Божурище
15:30
Зелената линейка
Зелената линейка
/най-доброто/п/
16:30
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
17:00
Извън играта
Извън играта
/п/
17:30
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Заедно
С езика на танца
18:45
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
документална поредица /трета, последна част/
19:15
България от край до край 3
/6 епизод/
19:45
Да намериш приятели
тв новела на Евровизия
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
22:00
Тържествен концерт за официалното закриване на Българското председателство на Съвета на ЕС 2018
в програмата: "Симфония №8" от Густав Малер
23:45
По света и у нас
По света и у нас
00:00
Непозната земя
Непозната земя
/п/
00:30
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
документална поредица /трета, последна част/п/
01:00
Местно време
Местно време
/БНТ 2 София/п/
01:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/п/
02:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
03:00
Да живееш в група
научнопопулярен филм
03:10
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
04:00
Вкусната Европа
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа"
/п/
04:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
07:30
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/п/
08:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/
08:30
Български уроци – аз уча български
08:55
Европейски маршрути
Европейски маршрути
/п/
09:10
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
Малки истории
Малки истории
/п/
11:50
5 минути София
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
Културни адреси: София, Европа
Културни адреси: София, Европа
документална поредица /6 епизод/п/
13:25
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
14:00
Световна купа по конен спорт
пряко предаване от Божурище
15:30
Мера според мера: Пролетта на 1903
игрален филм /трети епизод/п/
16:45
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:00
В кадър
В кадър
Човешкият глас /п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Регионална дискусия – Пловдив
/БНТ 2 Пловдив/
21:30
Джулай
Джулай
игрален филм /2012 г./, режисьор Кирил Станков, в ролите: Касиел Ноа Ашер, Параскева Джукелова, Яна Титова, Ованес Торосян, Филип Аврамов и др.
23:05
FSB на живо
филм концерт
00:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
01:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
02:00
България от край до край 3
/6 епизод/п/
02:30
Непотребното Вълшебно
Непотребното вълшебно
документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
03:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/п/
04:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
/п/
05:15
В кадър
В кадър
Човешкият глас /п/
05:45
Пътят към слънцето или до Серес и обратно
документален филм /БНТ 2 Благоевград/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
ООН прие проекторезолюция за извеждане на руските войски от Приднестровието

22:31

ООН прие проекторезолюция за извеждане на руските войски от Приднестровието

ООН прие проекторезолюция за извеждане на руските войски от Приднестровието
От „Лукасфилм“ потвърдиха, че ще има още продължения на „Междузвездни войни“

22:04

От „Лукасфилм“ потвърдиха, че ще има още продължения на „Междузвездни войни“

От „Лукасфилм“ потвърдиха, че ще има още продължения на „Междузвездни войни“
Хилари Клинтън: Путин води ксенофобско движение с цел да навреди на САЩ

21:40

Хилари Клинтън: Путин води ксенофобско движение с цел да навреди на САЩ

Хилари Клинтън: Путин води ксенофобско движение с цел да навреди на САЩ

Филми в програмата днес
Гладка стъпка

БНТ 2 | 23.06.2018 14:00

Гладка стъпка

Гладка стъпка
Мера според мера

БНТ World | 23.06.2018 14:45

Мера според мера

Мера според мера
Хрътката 2

БНТ 2 | 23.06.2018 17:15

Хрътката 2

Хрътката 2

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 79 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 62.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 121.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 130 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 74 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 92.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 122 kb)
BNT World Свали (Excel, 108.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините "Отвъд границите": Кръгове и паралелни светове