Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бизнес.БГ
Бизнес.БГ
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Арена спорт
Арена Спорт
/п/
13:30
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Библиотеката
Библиотеката
17:15
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
150 години от създаването на българската академия на науките
22:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии
22:30
Вечната музика
Вечната музика
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
БНТ на 60
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:10
В кадър
В кадър
Наука за живота /п/
01:40
Арена спорт
Арена Спорт
/п/
02:40
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:10
Натисни F1
Натисни F1
/п/
04:25
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:25
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
05:55
5 минути София
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бразди
Бразди
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
16:25
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
17:15
Малки истории
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
22:00
Срещи на първия ред: Акад. Христо Григоров с войводата Ичко Бойчев
Срещи на първия ред: „Акад. Христо Григоров с войводата Ичко Бойчев“
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
22:30
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
БНТ на 60
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:10
Джинс
Джинс
/п/
01:40
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
02:40
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:10
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
/п/
04:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:20
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Домът на вярата
Домът на вярата
Гложенски манастир "Свети Георги Победоносец" /п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
150 години от създаването на българската академия на науките /п/
13:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/п/
14:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
16:25
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
17:15
Малки истории
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Арт стрийм
Арт стрийм
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
В близък план
22:00
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
22:30
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
БНТ на 60
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:10
Бразди
Бразди
/п/
01:40
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
02:40
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:10
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
/п/
04:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:20
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
В кадър
В кадър
Наука за живота /п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум
Референдум
/п/
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
16:25
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
17:15
Малки истории
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Епидемията от африканска чума по свинете и бъдещето на свиневъдството
Бизнес.БГ
21:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
22:00
България от край до край 9
22:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
БНТ на 60
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
00:45
Пътеки
Пътеки
01:30
Малки истории
Малки истории
/п/
02:30
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /п/
04:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:15
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
13:30
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
16:25
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
17:15
Малки истории
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Правилата на ергенския живот
Правилата на ергенския живот
игрален филм /2011 г./, режисьор Тонислав Христов, в ролите: Кирил Йовчев, Христиан Димов, Зоран Атанасов, Андреа Станоева, Радост Димова и др.
22:20
Джинс
Джинс
22:50
Мотоспорт екстра
Мотоспорт екстра
23:20
Извън играта
Извън играта
/п/
23:50
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
150 години от създаването на българската академия на науките /п/
00:50
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:30
НОВО 10 + 2
Ново 10+2
музикална класация /п/
02:15
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
03:15
Вечната музика
Вечната музика
/п/
03:45
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
04:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:15
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
07:00
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
07:30
В близък план
В близък план
/п/
08:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
Домът на вярата
Домът на вярата
Гложенски манастир "Свети Георги Победоносец"
09:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
150 години от създаването на българската академия на науките /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
Момчето си отива
Момчето си отива
игрален филм /България, 1972 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Филип Трифонов, Невена Коканова, Сашка Братанова и др.
14:35
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
15:05
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:35
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
16:05
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:50
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:50
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
20:45
Трака-трак
Трака - трак
игрален филм /1995 г./, режисьор Илия Костов, в ролите: Стефан Попов, Иван Григоров, Стефан Щерев, Димитър Манчев, Мария Статулова, Никола Рударов, Надя Тодорова и др.
22:15
Концерт на Петър Салчев и октет "Пловдив"
Празници на изкуствата "Аполония 2018"
23:20
Пътеки
Пътеки
/п/
00:05
Домът на вярата
Домът на вярата
Дряновски манастир
00:35
По света и у нас
По света и у нас
00:50
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
01:40
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/п/
01:45
Окото на Минотавъра
Окото на Минотавъра
документален филм /п/
02:30
Бизнес.БГ
Бизнес.БГ
/п/
03:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /п/
03:30
Извън играта
Извън играта
/п/
04:00
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
06:00
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
06:30
Домът на вярата
Домът на вярата
Дряновски манастир /п/
07:00
Малки истории
Малки истории
08:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
09:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /п/
09:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
10:00
Бразди
Бразди
10:30
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Извън играта
Извън играта
13:00
Не си отивай
Не си отивай
игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Филип Трифонов, Сашка Братанова, Невена Коканова, Васил Попов, Георги Русев и др.
14:35
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
15:05
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
16:05
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:50
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:50
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/
21:00
Ленти и документи: "Йордан Радичков"
документален филм
21:45
Нощ на звездите
цирков спектакъл на фондация "Енчо Керязов"
23:25
По света и у нас
По света и у нас
23:40
Шантав ден
Шантав ден
тв филм /2003 г./, режисьор Силвия Пешева, в ролите: Весела Казакова, Коста Цонев, Стойчо Мирков, Елена Атанасова и др.
01:00
Арена спорт
Арена Спорт
02:00
Концерт на Петър Салчев и октет "Пловдив"
Празници на изкуствата "Аполония 2018" /п/
03:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
04:00
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
04:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
05:30
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бизнес.БГ
Бизнес.БГ
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Арена спорт
Арена Спорт
/п/
13:30
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Библиотеката
Библиотеката
17:15
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Аварийно кацане
Аварийно кацане
игрален филм /2010 г./, режисьори: Кристина Грозева и Петър Вълчанов, в ролите: Тодор Танчев, Стефан Денолюбов, Христофор Недков, Елен Колева и др.
22:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии
22:30
Вечната музика
Вечната музика
23:00
Началото е край
Началото е край
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
23:30
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:10
България от край до край 9
/п/
01:40
Арена спорт
Арена Спорт
/п/
02:40
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:10
Натисни F1
Натисни F1
/п/
04:25
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:25
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
05:55
5 минути София
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Бразди
Бразди
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:05
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
17:15
Малки истории
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
22:00
До Европа и напред
До Европа и напред
22:30
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Самият човек
Самият човек /актьорът Мариус Куркински на 50 г./
моноспектакъл на Мариус Куркински /2000 г./
00:50
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:30
Джинс
Джинс
/п/
02:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
03:00
Началото е край
Началото е край
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
04:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:15
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
05:45
Малки истории
Малки истории
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
Домът на вярата
Домът на вярата
Дряновски манастир /п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Пътят към Тива
документален филм
13:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
14:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Линия Култура
Линия Култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
17:05
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
17:15
Малки истории
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Арт стрийм
Арт стрийм
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
21:30
В близък план
В близък план
22:00
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
22:30
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
БНТ на 60
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:10
Бразди
Бразди
/п/
01:40
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
02:40
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
03:40
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:10
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Благоевград/п/
04:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:20
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
България от край до край 9
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Референдум
Референдум
/п/
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Местни избори 2019: Дебат
/БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
№1 Туризмът: На къмпинг край морето
/БНТ 2 Варна/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Епидемията от африканска чума по свинете и бъдещето на свиневъдството
Бизнес.БГ
21:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
22:00
В кадър
В кадър
22:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
БНТ на 60
БНТ на 60
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
00:45
Пътеки
Пътеки
01:30
Малки истории
Малки истории
/п/
02:30
БНТ на 60
БНТ на 60
/п/
03:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
04:15
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:15
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:15
Култура.БГ
Култура.БГ
10:15
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл
11:15
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
13:30
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
15:00
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:15
Местни избори 2019: Дебат
/БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
17:30
На фокус: Регионът
На фокус: Регионът
/БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
22:00
Джинс
Джинс
22:30
№1 Туризмът: На къмпинг край морето
/БНТ 2 Варна/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
00:00
Извън играта
Извън играта
/п/
00:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване /п/
01:10
Нощ на звездите
цирков спектакъл на фондация "Енчо Керязов" /п/
02:50
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
03:50
Вечната музика
Вечната музика
/п/
04:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
05:20
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
07:00
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
07:30
В близък план
В близък план
/п/
08:00
Силите за специални операции – традиция и ново начало
документален филм
08:30
Домът на вярата
Домът на вярата
Дряновски манастир /п/
09:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
11:00
Небесният покровител на България
Небесният покровител на България
документален филм
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
13:00
Брачни шеги
Брачни шеги
игрален филм /1989 г./, режисьори: Иванка Гръбчева, Дочо Боджаков, Ивайло Джамбазов, Иван Андонов и Георги Стоянов, в ролите: Георги Калоянчев, Георги Мамалев, Катя Паскалева, Добринка Станкова, Катерина Евро, Георги Стайков, Лидия Вълкова и др.
14:20
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Русе/
14:30
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
16:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Спортни новини
Спортни новини
20:30
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
20:45
Илюзия
Илюзия
игрален филм, /1980 г./, режисьор Людмил Стайков, в ролите: Любен Чаталов, Руси Чанев, Зузана Коцуркова, Петър Слабаков, Велко Кънев и др.
22:35
After 4
авторски концерт на Живко Петров /2015 г./
23:20
Пътеки
Пътеки
/п/
00:05
Домът на вярата
Домът на вярата
Чекотински манастир
00:35
По света и у нас
По света и у нас
00:50
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
01:45
Ленти и документи: "Йордан Радичков в Златния фонд на БНТ"
документален филм /п/
02:30
Бизнес.БГ
Бизнес.БГ
/п/
03:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /п/
03:30
Извън играта
Извън играта
/п/
04:00
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:30
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
/п/
06:00
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
06:30
Домът на вярата
Домът на вярата
Чекотински манастир
07:00
Малки истории
Малки истории
08:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
09:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /п/
09:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
10:00
Бразди
Бразди
10:30
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Извън играта
Извън играта
13:00
Опечалена фамилия
Най-доброто от ... Телевизионен театър /155 години от рождението на писателя Бранислав Нушич/
„Опечалена фамилия“ по Бранислав Нушич
14:20
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
14:30
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
15:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
16:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
18:45
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
19:45
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Спортни новини
Спортни новини
20:30
На опера с БНТ 2
На опера с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/
21:00
От признателните потомци
От признателните потомци
документален филм
21:55
Концерт на Теодосий Спасов и Влатко Стефановски
/БНТ 2 Пловдив/
23:10
Опашката на дявола
Опашката на дявола
игрален филм /2001 г./, режисьор Димитър Петков, в ролите: Самуел Финци, Стефка Янорова, Мариус Куркински, Златина Тодева, Крикор Азарян и др.
00:35
По света и у нас
По света и у нас
00:50
Арена спорт
Арена Спорт
01:50
Концерт на Теодосий Спасов и Влатко Стефановски
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
04:00
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
04:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
05:30
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Конте: Италия подкрепя забраната за продажба на оръжие на Турция

22:50

Конте: Италия подкрепя забраната за продажба на оръжие на Турция

Конте: Италия подкрепя забраната за продажба на оръжие на Турция
Пожар гори на хълма Гарга баир край Велико Търново

22:28

Пожар гори на хълма Гарга баир край Велико Търново

Пожар гори на хълма Гарга баир край Велико Търново
България ще предложи на ЕС да подпомогне бежанците в Йордания(обновена)

22:07

България ще предложи на ЕС да подпомогне бежанците в Йордания(обновена)

България ще предложи на ЕС да подпомогне бежанците в Йордания(обновена)

Филми в програмата днес
Сребристият жребец

БНТ 1 | 14.10.2019 14:45

Сребристият жребец

Сребристият жребец
Разследването на Мун

БНТ 1 | 14.10.2019 15:10

Разследването на Мун

Разследването на Мун
Сид - дете на науката 2

БНТ 2 | 14.10.2019 16:15

Сид - дете на науката 2

Сид - дете на науката 2

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 24.1865234375 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 21.306640625 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 67.87890625 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 17.5625 kb)

РЕКЛАМА

От новините Ботаническата градина на БАН пази растения, свидетели на две войни