Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Музикален антракт
09:45
Децата на Балканите с духовност в Европа
детски етнофестивал /2 част/п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 6
13:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:30
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски сериен филм /7 епизод/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
Класика в образи
Красимира Стоянова
15:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
16:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
17:15
Тими каучука
тв новела на Евровизия
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Под морските вълни
Парещи красавици
18:30
Съвременници: "Добро утро, Европа!"
Съвременници: "Добро утро, Европа"
документален филм
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:40
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
19:55
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
21:40
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
22:10
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Часът на зрителите "
/избрано/
00:00
Джинс
Джинс
Родът на Гьока Хаджипетров /п/
00:30
Вечната музика
Вечната музика
/п/
01:00
Съвременници: "Добро утро, Европа!"
Съвременници: "Добро утро, Европа"
документален филм /п/
01:30
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
04:00
Великата Рилска пустиня
научнопопулярен филм
04:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските хайдути /п/
05:55
5 минути София
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Рококо
09:45
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
10:15
№1 Туризмът: Мега рок край морето
/БНТ 2 Варна/п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 6
13:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
13:30
Островът на сините птици
Островът на сините птици
детски сериен филм /8, последен епизод/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
Тими каучука
тв новела на Евровизия /п/
15:15
Извън играта
Извън играта
/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Под морските вълни
Маслен нос
18:30
Съвременници: Съвременни чудеса
Съвременници: „Съвременни чудеса“
документален филм
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Умно село: „Семейни черти“
Десислава Минчева - художник
21:40
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
22:10
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 Русе/
22:25
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
00:00
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
00:30
№1 Туризмът: Мега рок край морето
/БНТ 2 Варна/п/
00:55
Съвременници: Съвременни чудеса
Съвременници: „Съвременни чудеса“
документален филм /п/
01:25
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
01:55
Забравените птици
научнопопулярен филм
02:25
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:25
Малки истории
Малки истории
/п/
04:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:50
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Свобода или смърт /п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Цвета Джумалиева
09:50
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
10:50
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 6
13:00
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
13:30
Знаци по пътя
Актьорът Васил Димитров
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
15:50
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Под морските вълни
Урдовиза
18:30
Съвременници: "Прохождането"
Съвременници: „Прохождането“
документален филм
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:40
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
19:50
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/
21:10
Арт стрийм /избрано/
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
21:40
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
22:10
Пътеки
Пътеки
/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
00:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
01:30
Съвременници: "Прохождането"
Съвременници: „Прохождането“
документален филм /п/
02:00
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/п/
03:00
Животни сред бухналата зеленина
научнопопулярен филм
03:25
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
04:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Екзарх Антим I /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:15
Атлас /избрано/
Древна земя
09:45
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
10:15
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
10:45
Малки истории
Малки истории
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на българската музика /избрано/
Роберта
13:35
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
13:50
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
15:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
15:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
София в един снимачен век
Филмови коловози /1 епизод/
18:40
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
19:10
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:50
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
№1 Туризмът: За легендите, гроздето и виното във Варна
/БНТ 2 Варна/
21:10
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
21:40
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
22:10
Пътеки
Пътеки
/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
00:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
00:30
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Извън играта
Извън играта
/п/
01:45
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
02:15
Рецепта за култура /избрано/
токшоу с Юрий Дачев /п/
03:15
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
03:30
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
03:45
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
03:50
Атлас /избрано/
Древна земя /п/
04:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Мечтател безумен - образ невъзможен/п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
09:15
Атлас /избрано/
Земя, отвоювана от морето
09:45
Извън играта
Извън играта
/п/
10:30
Зомбриела
тв новела на Евровизия /п/
10:50
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 6
13:00
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
13:30
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
15:00
Умно село: „Семейни черти“
Десислава Минчева - художник /п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Под морските вълни
Плачът на морето
18:30
Съвременници 2: "Завръщане в образа"
Съвременници 2: "Завръщане в образа"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:40
Лиза принцеса за един
документален филм на Евровизия
19:45
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Рецепта за култура /избрано/
токшоу с Юрий Дачев /п/
21:40
Джинс
Джинс
Родът на Богдана Вулпе /п/
22:10
В близък план
В близък план
/избрано/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
Малки истории
Малки истории
/п/
01:00
Съвременници 2: "Завръщане в образа"
Съвременници 2: "Завръщане в образа"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
01:30
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
02:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
03:00
Вечната музика
Вечната музика
/п/
03:30
Извън играта
Извън играта
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Гениалният въстанически водач /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
06:55
Европейски маршрути
Европейски маршрути
/п/
07:05
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
08:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
България от край до край 6
09:00
Джинс
Джинс
Родът на Богдана Вулпе /п/
09:30
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:55
Петя и вълкът
концерт на Фортисимо фамилия с участието на актьорите Мая Бежанска и Иван Юруков, диригент Максим Ешкенази
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
13:00
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
13:10
Данъ Коловъ
Данъ Коловъ: Роден за победи
4-сериен тв филм /България, 1999 г./, режисьор Михаил Гецов, в ролите: Илия Василев, Питър Андърс, Ели Кордари и др. /първа серия/
14:00
София в един снимачен век
Филмови коловози /1 епизод/п/
14:30
№1 Туризмът: За легендите, гроздето и виното във Варна
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг /най-доброто/
16:25
35 години Сигнал
Празници на изкуствата Аполония 2013 г.
17:25
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
4-сериен тв филм /1992 г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Ивайло Христов, Любен Чаталов, Наум Шопов, Оля Лечева, Христина Ангелакова и др. /1 серия/
18:20
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Кецове
Кецове
игрален филм /2011 г./, режисьори: Иван Владимиров и Валери Йорданов, в ролите: Филип Аврамов, Иван Бърнев, Валери Йорданов, Васил Драганов и др.
22:30
Ленти и документи: "Тайната"
документален филм /1 и 2 част/
23:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
00:00
По света и у нас
По света и у нас
00:15
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
01:05
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
01:35
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
02:05
На опера с БНТ 2: "Мария от Буенос Айрес"
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:35
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
03:05
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
03:35
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
04:00
Часът на българската музика /избрано/
Роберта /п/
05:05
София в един снимачен век
Филмови коловози /1 епизод/п/
05:30
№1 Туризмът: За легендите, гроздето и виното във Варна
/БНТ 2 Варна/п/
06:00
Малки истории
Малки истории
/п/
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
08:00
Бразди /най-доброто/
08:30
България от край до край 6
09:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
10:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
# Европа
13:00
Извън играта
Извън играта
/п/
13:45
Данъ Коловъ
Данъ Коловъ: Роден за победи
тв филм /втора серия/
14:40
Поглед към звездите
Поглед към звездите
документален филм
15:05
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
15:35
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
16:30
Концерт на Glo Bal Can
Празници на изкуствата "Аполония 2018"
17:35
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /2 серия/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Бягство в Ропотамо
Бягство в Ропотамо
игрален филм /1973 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Наталия Маркова, Димитър Ташев, Георги Калоянчев, Константин Коцев, Иван Кондов, Стоянка Мутафова, Григор Вачков и др.
22:20
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/
23:20
Извън играта
Извън играта
/п/
00:05
По света и у нас
По света и у нас
00:20
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/п/
00:50
Ленти и документи: "Тайната"
документален филм /1 и 2 част/п/
01:50
Библиотеката
Библиотеката
/п/
02:50
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
03:45
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
04:45
Туризъм.бг /най-доброто/
05:40
По вода... под земята
научнопопулярен филм /п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Васил Попов
09:55
Петя и вълкът
концерт на Фортисимо фамилия с участието на актьорите Mая Бежанска и Иван Юруков, диригент Максим Ешкенази /п/
11:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 6
13:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
13:30
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /1 серия/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
Класика в образи
Кристина Горанчева
15:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
/п/
16:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
17:15
Феята на цветята
тв филм на Евровизия
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура"
документален филм /БНТ 2 Русе/
18:50
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:05
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:30
В кадър
В кадър
Кръговете на светлината
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
21:40
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
22:10
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Часът на зрителите "
/избрано/
00:00
Джинс
Джинс
Родът на Богдана Вулпе /п/
00:30
Вечната музика
Вечната музика
/п/
01:00
Съвременници 2: "Странник в лазура"
Съвременници 2: "Странник в лазура"
документален филм /БНТ 2 Русе/п/
01:30
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
04:00
Птиците балерини
научнопопулярен филм
04:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Евлоги и Христо Георгиеви:Смисълът на големите пари /п/
05:55
5 минути София
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Музика за всички
09:45
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
10:15
№1 Туризмът: За легендите, гроздето и виното във Варна
/БНТ 2 Варна/п/
10:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край 6
13:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
13:30
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /2 серия/п/
14:30
Пътеки
Пътеки
/п/
15:00
Фокусничката Лили
тв новела на Евровизия
15:15
Извън играта
Извън играта
/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
19:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
19:55
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Умно село
Умно село
Eлена и изгревът /Елена Панайотова - режисьор/
21:30
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
21:40
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
22:10
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 София/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
00:00
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
00:30
№1 Туризмът: За легендите, гроздето и виното във Варна
/БНТ 2 Варна/п/
01:00
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
Съвременници 2: "Подвигът и другите обикновени неща"
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
02:00
Най-работливите насекоми
научнопопулярен филм
02:15
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
03:15
Малки истории
Малки истории
/п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Апостолите от 1876 г. /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
09:15
Най-доброто от... /избрано/
Милена Моллова
09:50
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
10:50
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
13:00
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
13:30
Знаци по пътя /95 години от рождението на хореографа/
Богдан Ковачев
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
15:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
15:50
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Русе/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/
19:10
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:50
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/
21:10
Арт стрийм /избрано/
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
21:40
Новото познание със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
22:10
Пътеки
Пътеки
/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
00:30
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
01:30
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си"
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
02:20
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/п/
03:25
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
04:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Капитан Петко войвода /п/
05:50
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:15
Атлас /избрано/
Синовете на слънцето
09:45
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
10:15
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
10:45
Малки истории
Малки истории
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на българската музика /избрано/
Йордан Караджов
13:30
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 София/п/
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
/п/
15:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
15:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Варна/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
София в един снимачен век
На Витоша с камера
18:40
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
19:10
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:55
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна
/БНТ 2 Варна/
21:10
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
21:40
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
22:10
Пътеки
Пътеки
/п/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
00:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване /избрано/п/
00:30
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:00
Извън играта
Извън играта
/п/
01:45
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
02:15
Рецепта за култура /избрано/
токшоу с Юрий Дачев /п/
03:15
Домът на вярата /избрано/
документална поредица /БНТ 2 София/п/
03:45
Атлас /избрано/
Синовете на слънцето /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Александър Батенберг - първият, младият, прогоненият /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
06:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
07:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Знание.БГ /избрано/
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
09:15
Атлас /избрано/
Великата река
09:45
Извън играта
Извън играта
/п/
10:30
Феята на цветята
тв филм на Евровизия /п/
10:50
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
11:45
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
България от край до край
България от край до край 7
13:00
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
13:30
Бразди
Бразди /най-доброто/
/п/
14:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
15:00
Умно село
Умно село
Eлена и изгревът /Елена Панайотова - режисьор/п/
15:50
Европейски маршрути
Европейски маршрути
16:00
По света и у нас
По света и у нас
16:10
Зелена светлина
Зелена светлина
16:15
60 минути за култура /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
17:15
Малки истории
Малки истории
/п/
17:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Под морските вълни
Котвите разказват
18:30
Съвременници 2: "Млечният път"
Съвременници 2: "Млечният път"
документален филм /БНТ 2 Пловдив/
19:00
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
19:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
19:40
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
19:50
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/п/
19:55
Зелена светлина
Зелена светлина
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Рецепта за култура /избрано/
токшоу с Юрий Дачев /п/
21:40
Джинс
Джинс
Родът на Гуна Иванова /п/
22:10
В близък план
В близък план
/избрано/
22:40
Натисни F1
Натисни F1
/избрано/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:30
20 години Сателитен канал на БНТ: "Български уроци - народни танци, песни и обичаи"
00:00
Малки истории
Малки истории
/п/
01:00
Съвременници 2: "Млечният път"
Съвременници 2: "Млечният път"
документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
01:30
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
02:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
03:00
Концерт на Glo Bal Can
Празници на изкуствата "Аполония 2018" /п/
04:05
Под морските вълни
Котвите разказват /п/
04:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
04:40
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Модернизаторът Фердинанд /п/
05:45
Малки истории
Малки истории
/п/
06:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
06:55
Европейски маршрути
Европейски маршрути
/п/
07:05
Туризъм.бг /най-доброто/
/п/
08:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
08:30
България от край до край
България от край до край 6
/п/
09:00
Джинс
Джинс
Родът на Гуна Иванова /п/
09:30
Поглед към звездите
Поглед към звездите
документален филм /п/
09:55
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:45
Божествена комедия
концерт на Фортисимо фамилия под диригентството на Славил Димитров, с участието на Илиян Недев, Михаела Филева и актьорите Деян Донков и Радина Кърджилова
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
13:00
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
13:10
Данъ Коловъ
Данъ Коловъ: Царят на кеча
тв филм /трета серия/
14:00
София в един снимачен век
На Витоша с камера /п/
14:30
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
15:30
Туризъм.бг /най-доброто/
16:30
Български национален цирк "София"
17:30
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /3 серия/
18:20
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/п/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Онова нещо
Онова нещо
игрален филм /1991 г./, режисьор Георги Стоянов, в ролите: Добринка Станкова, Меглена Караламбова, Павел Поппандов, Наум Шопов, Велко Кънев и др.
22:05
Ленти и документи: "Ескизи към портрета на Панчо Владигеров"
документален филм
22:50
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
23:20
По света и у нас
По света и у нас
23:35
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
00:35
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
00:45
Музика, музика...
Музика, музика…
музикално-образователно предаване /избрано/п/
01:15
Репетиция /избрано/
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
01:45
На опера с БНТ 2: „Кармен“ балет от Бизе-Шчедрин
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:15
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
02:45
Откакто свят светува /избрано/
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
03:15
Арт стрийм /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/п/
03:45
Часът на българската музика /избрано/
Йордан Караджов /п/
04:45
Извън играта
Извън играта
/п/
05:30
№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна
/БНТ 2 Варна/п/
06:00
Малки истории
Малки истории
/п/
07:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
08:00
Бразди /най-доброто/
08:30
България от край до край 6
09:00
Време за губене /избрано/
/БНТ 2 Пловдив/
09:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
10:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
11:00
Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
# Европа
/п/
13:00
Извън играта
Извън играта
/п/
13:45
Данъ Коловъ
Данъ Коловъ: Царят на кеча
тв филм /четвърта, последна серия/
14:40
Знаете ли…
Знаете ли…
15:00
Пазители на традициите /избрано/
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/
15:30
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
16:30
Концерт на дует "Авеню"
Празници на изкуствата "Аполония 2015"
17:40
Бащата на яйцето
Бащата на яйцето
сериен тв филм /4, последна серия/
18:30
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
19:30
В близък план
В близък план
/избрано/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:40
Опасен чар
Опасен чар /80 години от рождението на Тодор Колев/
комедия /1984 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Тодор Колев, Невена Коканова, Стефан Мавродиев, Любен Чаталов, Татяна Лолова, Георги Русев, Надя Тодорова и др.
22:10
Нощни птици
Нощни птици
/избрано/
23:10
Извън играта
Извън играта
/п/
00:00
По света и у нас
По света и у нас
00:15
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/п/
00:45
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:55
Ленти и документи: "Ескизи към портрета на Панчо Владигеров"
документален филм /п/
01:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
02:45
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
03:40
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
04:40
Туризъм.бг /най-доброто/
05:35
София в един снимачен век
На Витоша с камера /п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Обвиниха собственика на депото за отпадъци, запалили се под АМ "Струма"

13:27

Обвиниха собственика на депото за отпадъци, запалили се под АМ "Струма"

Обвиниха собственика на депото за отпадъци, запалили се под АМ "Струма"
Софийската филхармония открива сезона на 12 септември

13:20

Софийската филхармония открива сезона на 12 септември

Софийската филхармония открива сезона на 12 септември
Семейство от Франция иска да плава с тръстикова лодка от България до Грузия

13:10

Семейство от Франция иска да плава с тръстикова лодка от България до Грузия

Семейство от Франция иска да плава с тръстикова лодка от България до Грузия

Филми в програмата днес
По следите на капитан Грант

БНТ 1 | 19.08.2019 14:15

По следите на капитан Грант

По следите на капитан Грант
Южни хроники: Зад кулисите

БНТ 2 | 19.08.2019 15:00

Южни хроники: Зад кулисите

Южни хроники: Зад кулисите
Капри

БНТ 1 | 19.08.2019 16:25

Капри

Капри

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 26.642578125 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 34.642578125 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 101 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 33.5947265625 kb)

РЕКЛАМА

От новините Почина Жорж Ганчев